Tepelné čerpadlá a príslušenstvo radu S

NIBE

Tepelné čerpadlá a príslušenstvo radu NIBE „S“ sú doteraz našimi najšikovnejšími produktmi a poskytujú jedinečný komfort bývania.

Najnovšie tepelné čerpadlá NIBE uľahčujú každodenný život vďaka mnohým chytrým funkciám a teplo, chladenie i prísun čerstvého vzduch tak možno ľahko prispôsobiť osobným denným potrebám a činnostiam. Práve vďaka chytrým funkciám vám tepelné čerpadlo vždy poskytne požadované pohodlie a spotrebuje čo najmenej energie. Rad „S“ sa ďalej vyznačuje elegantným škandinávskym a nadčasovým dizajnom. Objavte nový rad NIBE „S“.

S výberom vhodného typu tepelného čerpadla Vám radi pomôžu naši odborníci. Ak máte záujem o bezplatné poradenstvo, neváhajte nás, prosím kontaktovať.

Mať inteligentnú domácnosť je také ľahké!

TEPELNÉ ČERPADLÁ ZEM-VODA

Tepelné čerpadlo NIBE S1155

Inteligentné tepelné čerpadlo s riadeným výkonom kompresora. Vhodné pre obytné i komerčné budovy.

Tepelné čerpadlo NIBE S1155 PC

Inteligentné tepelné čerpadlo s riadeným výkonom kompresora. Vhodné pre obytné i komerčné budovy.

Tepelné čerpadlo NIBE S1255

Inteligentné tepelné čerpadlo s riadeným výkonom kompresora. Vhodné pre obytné i komerčné budovy.

Tepelné čerpadlo NIBE S1255 PC

Inteligentné tepelné čerpadlo s riadeným výkonom kompresora. Vhodné pre obytné i komerčné budovy.

VENTILAČNÉ TEPELNÉ ČERPADLÁ

Tepelné čerpadlo NIBE S135

Ventilačné tepelné čerpadlo NIBE S135 sa požíva na riadenú ventiláciu budov so spätným získavaním tepla na vykurovanie i ohrev vody. NIBE S135 poskytuje vysoký vykurovací faktor, má nízku hladinu hluku a vysoký vetrací výkon.

REKUPERAČNÉ JEDNOTKY

REKUPERAČNÁ JEDNOTKA NIBE ERS S10-400

Rekuperačná jednotka NIBE ERS S10-400 zaistí mechanickú výmenu vzduchu vášho domu bez významných energetických strát. Účinnosť spätného získavania tepla z odpadového vzduchu je až 92 %.

SYSTÉMOVÉ VNÚTORNÉ JEDNOTKY A REGULÁCIE

NIBE VVM S320 – VNÚTORNÁ SYSTÉMOVÁ JEDNOTKA

Flexibilná vnútorná systémová jednotka, ktorá spoločne s tepelnými čerpadlami vzduch / voda vytvára kompletný systém pre vykurovanie, ohrev teplej vody.

NIBE SMO S40 – RIADIACI MODUL

Inteligentný riadiaci modul vybavený ovládacou jednotkou novej generácie na dosiahnutie maximálneho komfortu, účinnosti a bezpečnosti prevádzky. Jasné informácie o stave, čase prevádzky a všetkých teplotách sa zobrazujú na veľkom dotykovom displeji.

Príslušenstvo

NIBE FLM S45- MODUL PRE RIADENÉ VETRANIE

NIBE FLM S45 je ventilačný modul odpadového vzduchu so zabudovaným ventilátorom a výmenníkom, ktorý je špeciálne určený na spojenie s čerpadlom NIBE zem-voda pre regeneráciu plošného kolektoru či vrtu energiou obsiahnutou v odpadovom vzduchu.

MYUPLINK

Aplikácia myUplink predstavuje vzdialenú správu a kontrolu tepelného čerpadla radu „S“ pomocou chytrého telefónu alebo tabletu. Ovládanie tepelného čerpadla nebolo nikdy predtým také ľahké.

Máte záujem vypracovať odborný návrh pre výber tepelného čerpadla?

Máte otázku k tepelným čerpadlám? Poskytujeme bezplatné poradenstvo.