Referencie

N2N

Tepelné čerpadlá

Výrobno-administratívna budova Bánovce nad Bebravou

Kaskáda tepelných čerpadiel Nibe F2040-16 o celkovom výkone 80 kW, vykuruje, chladí a zabezpečuje ohrev túv vo výrobno-administratívnej budove

Borčice

Tepelné čerpadlo Nibe F 2120 zabezpečuje vykurovanie, ohrev túv a chladenie v rodinnom dome.

Gbeľany

Tepelné čerpadlo Nibe F2040 zabezpečuje vykurovanie,ohrev TUV a chladenie v rodinnom dome. Zdrojom energie pre tepelné čerpadlo je vonkajší vzduch. Vykurovanie je podlahové.

Kotrčina Lúčka

Tepelné čerpadlo Nibe F 2040 zabezpečuje vykurovanie, ohrev TUV a chladenie v rodinnom dome. Zdrojom energie pre tepelné čerpadlo je vonkajší vzduch. Vykurovanie je podlahové.

Kraľovany

Tepelné čerpadlo Nibe F 1245 zabezpečuje vykurovanie a ohrev TUV v rodinnom dome. Zdrojom energie pre tepelné čerpadlo je plošný kolektor. Vykurovanie je podlahové.

Novoť

Tepelné čerpadlo Nibe F 1145 zabezpečuje vykurovanie a ohrev TUV v penzióne. Zdrojom energie pre tepelné čerpadlo sú geotermálne vrty. Vykurovanie je podlahové.

Renault Žilina

Kaskáda tepelných čerpadiel Nibe F 1345 o výkone 120 kW zabezpečuje vykurovanie a ohrev TUV v showroome Renault v Žiline. Zdrojom energie pre tepelné čerpadlo je spodná voda. Vykurovanie je kombinované.

Vrakúň

Tepelné čerpadlo Nibe F 1226 zabezpečuje vykurovanie a ohrev TUV v rodinnom dome. Zdrojom energie pre tepelné čerpadlo je plošný kolektor uložený v rybníku. Vykurovanie je podlahové.

Podlahové, stenové vykurovanie a chladenie

Teplička nad Váhom

Farský kostol sv. Gála Predmier

Veľká Lomnica

Zrub

Bratislava

Ivanka pri Dunaji

Košice

Rakúsko

Fotovoltika

Gbeľany

Nové Košariská

Mojš

Žilina – Bytčica

Gôtovany

Rekuperácia

Bratislava

Jasenová

Bazény

Varín

Máte záujem vypracovať odborný návrh pre výber tepelného čerpadla, vykurovania, chladenia, fotovoltiky, rekuperácie alebo bazéna?